21-02-2019

Witamy w serwisie poświęconym działkom w OTOWIE

Witamy na stronie Otowo.pl.  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do korzystania z serwisu który powstał aby ułatwić komunikację między działkowiczami.

Oficjalne otwarcie nastąpiło w połowie czerwca.

W związku z trwającymi pracami nad serwisem prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.  Wszystkie uwagi i propozycje można przesyłać na maila korzystając z formularza kontaktowego >>

Jeśli ktoś posiada ciekawe materiały ( fotografie, wideo, dokumenty ) prosimy o przesyłanie ich na forum w przeznaczonym do tego dziale.

Komentarze   

 
0 #1 Marek Rafiński 2016-05-18 11:38
Szanowni Państwo,
Podczas remontu na działce 315 wykorzystałem gruz do zapełnienia dziur w drodze przed działką. Zamierzam jeszcze ten gruz rozdrobnić dzięki czemu nie będzie olbrzymich kałuż na drodze dojazdowej. Ponieważ podniosły się w tej sprawie skargi proszę o sprawdzenie czy może tak pozostać lub ewentualnie co innego można zrobić w sprawie tych dziur. Jeśli gruz nie może być do nich wsypany bardzo proszę o informację dzięki czemu zamówię kontener i usunę gruz z drogi. Proszę o informację. Pozdrowienia Marek Rafiński telefon: 661 593 584
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.