20-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Etat dla sprzątaczki czy umowa dla firmy sprzątającej.

Czystość biura to nie tylko lepsze i higieniczne warunki pracy. Uprzątnięte biurka, schludna sala konferencyjna i po prostu czysta toaleta to również wizytówka firmy przed odwiedzającymi ją klientami. Tak jak praktycznie przy wszystkich aspektach działalności gospodarczej i tutaj jest wybór: można albo tworzyć etaty dla personelu sprzątającego lub oddać robotę w ręce zawodowców.

Firma sprzątająca- taniej i pewniej, niż dodatkowy etat?

Teoretycznie nasz własny pracownik powinien mieć więcej zalet, niż firma sprzątająca. Pamiętajmy jednak, że w wypadku serwisu sprzątającego nie ma miejsca na kompromisy. Rezygnujący z nas partner handlowy, po wizycie w brudnym biurze, nie należy do naszych marzeń. Taka sytuacja może się zdarzyć, kiedy nasz etatowa sprzątaczka postanowi skorzystać z urlopu na żądanie, zachoruje, lub po prostu złoży wypowiedzenie, a my nie zdążymy nikogo znaleźć na zastępstwo. Kiedy naszą czystością zajmuje się firma sprzątająca, takie rzeczy po prostu się nie zdarzają. Wypracowane przez lata sposoby pozyskiwania pracowników oraz zapewnienia ciągłości pracy gwarantują obecność personelu według zaplanowanego grafiku. Dodatkowo, nie musimy martwic się o sprzęt do pracy. Przychodzi do nas zespół wyposażony w odpowiednią ilość mopów, szczotek, zmywaków czy płynów do mycia. Kończy się papier toaletowy w łazience? Żaden problem, w ramach kompleksowej usługi, tak ja mydło czy papierowe ręczniki do kuchni, dostarczy go kontrahent.

Nie do przecenienia jest fakt, że karcher poznań może się odbywać poza naszymi godzinami pracy. Ma to dwie zalety- po pierwsze nic nie odrywa pracowników od swoich zajęć, nie muszą "na chwilę wyjść, bo pani przeciera biurka". Po drugie, bez dodatkowych osób w biurze, wszystko odbywa dużo szybciej- co oznacza, ze nas kosztuje to mniej. Bez przerw na papierosa czy pogaduszek. Serwis sprzątający pojawia się w biurze, robi swoje i wychodzi. Taniej i pewniej- a to przecież każdemu przedsiębiorcy chodzi.

Zlecenia dodatkowe.

Firma sprzątająca zazwyczaj świadczy również inne, dodatkowe usługi. Nie tylko wysprząta na biuro, umyje okna i zapewnią dostawy artykułów higienicznych. W razie potrzeby w naszym imieniu zadbaj zimą o odśnieżenie parkingów i chodników. Odpada nam angażowanie do tego pracownika, przygotowywanie piasku i coroczne szukanie łopaty do śniegu.

Skończyliśmy remont w biurze? Nie ma problemu, firma sprzątająca dokładnie usunie wszystkie pozostałości po farbie, tynku lub zaprawach. Nawet czyszczenie osadów i kurzu z rolet i żaluzji nie stanowi problemu. Tak jak i problemu nie stanowią samochody służbowe- często stojące cały dzień. Doprowadzenie ich do czystości przez pracowników firmy sprzątającej uwalnia użytkowników od szukania myjni po godzinach pracy, często jest też bardziej przyjazne dla tapicerki i karoserii.

Sposób rozliczenia.

Na wszystko dostaniemy fakturę Vat. To kolejna korzyść w stosunku do pracownika etatowego- dokument wpuszczony w machinę księgową stanowi dla nas po prostu koszt. Jeden przelew w miejsce wypłaty pensji, naliczenia składek ZUS, podatku dochodowego, ewidencji czasu pracy.

www.sunsc.pl - sprzatanie osiedli warszawa

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.