19-02-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Energia elektryczna

Zarząd ROD Otowo informuje, że z dniem 16 lutego br. nastąpią wyłączenia dopływu energii elektrycznej osobom mającym zaległości w opłatach.

 

Komentarze   

 
+1 #2 qbaboss 2013-04-22 22:14
Prąd zostanie odcięty, delikwent przetnie kłódkę i "pożyczy" sobie bezpiecznik od jakiegoś sąsiada. elektryk założy nową kłódkę a Bogu ducha winny sąsiad przyjedzie pewnego dnia na działkę i nie będzie miał prądu i będzie musiał czekać kilka dni na dyżurnego elektryka. Kiedyś sam tak miałem i musiałem czekać 4 dni do soboty bez prądu!! Niestety ale gdy jeszcze raz bedę miał taką sytuację sam przetnę kłódkę i wymienię sobie bezpiecznik
Cytować
 
 
0 #1 Marie Bravo 2013-02-26 21:19
If anyone associated with this site speaks English, please contact me by email. I am trying to find information about my grandmother. Her name was Katarzyna Jasinkiewicz. There is a possibility that she was from Otowo.

Many thanks!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.