19-02-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Komunikat nr 4/2012

 1. Zarząd zaprasza na zebranie informacyjne członków Polskiego Związku Działkowców z naszego Ogrodu, które odbędzie się w dniu 12 stycznia 2013 r. ( sobota ) o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul Słowackiego 8  - czwarte piętro.
  Celem zebrania jest poinformowanie wszystkich zainteresowanych o działaniach podejmowanych przez Krajową Radę Polskiego Związku Działkowców, dotyczących złożonego w Kancelarii Sejmu RP obywatelskiego projektu uchwały o rodzinnych ogrodach działkowych

 2. W związku z przejęciem przez gminy od 1 lipca 2013 r. obowiązku zagospodarowania odpadów komunalnych - przekazana będzie informacja o działaniach Gminy Tarnowo Podgórne w stosunku do działkowców.
  Informacja dotyczyć będzie:
  • wywozu śmieci
  • wywozu nieczystości płynnych
  W najbliższym czasie Gmina wysyłać będzie indywidualnie do każdego użytkownika działki  korespondencję w sprawie zadeklarowania ilości produkowanych odpadów.

 3. W związku z uszczegółowianiem danych osobowych każdego użytkownika działki - prosimy o podanie Zarządowy numeru PESEL i posiadanego adresu poczty elektronicznej - na zebraniu informacyjnym, indywidualnie, pocztą lub do skrzynki kontaktowej na drzwiach biura zarządu.
  Nowe deklaracje członkowskie zawierają już w/w rubryki do wypełnienia, natomiast danych tych brakuje we wcześniejszej dokumentacji. PESEL jest obecnie najistotniejszą informacją identyfikującą daną osobę.
  Prosimy potraktować powyższą sprawę priorytetowo.

 4. Podajemy do wiadomości zakres inwestycji wykonanych w 2012 r w ROD OTOWO:
  • DROGI : zakończono III i ostatni etap budowy dróg wewnętrznych;
   Wartość wykonanych prac w 2012r - 127 191,14 zł.
   Na prace te otrzymaliśmy dotację z Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu w wysokości 5 000 zł.
  • WODA : prace konserwatorskie powierzchni zewnętrznych zbiornika wieżowego wody pitnej i zbiorników filtracyjnych w stacji hydroforowej - łącznie 17 194 zł.
   Uzyskano dotację w wysokości 3 000 zł.

 

Zarząd składa wszystkim działkowcom i ich rodzinom serdeczne życzenia, zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.