22-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Komunikat nr 4/2012

 1. Zarząd zaprasza na zebranie informacyjne członków Polskiego Związku Działkowców z naszego Ogrodu, które odbędzie się w dniu 12 stycznia 2013 r. ( sobota ) o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul Słowackiego 8  - czwarte piętro.
  Celem zebrania jest poinformowanie wszystkich zainteresowanych o działaniach podejmowanych przez Krajową Radę Polskiego Związku Działkowców, dotyczących złożonego w Kancelarii Sejmu RP obywatelskiego projektu uchwały o rodzinnych ogrodach działkowych

 2. W związku z przejęciem przez gminy od 1 lipca 2013 r. obowiązku zagospodarowania odpadów komunalnych - przekazana będzie informacja o działaniach Gminy Tarnowo Podgórne w stosunku do działkowców.
  Informacja dotyczyć będzie:
  • wywozu śmieci
  • wywozu nieczystości płynnych
  W najbliższym czasie Gmina wysyłać będzie indywidualnie do każdego użytkownika działki  korespondencję w sprawie zadeklarowania ilości produkowanych odpadów.

 3. W związku z uszczegółowianiem danych osobowych każdego użytkownika działki - prosimy o podanie Zarządowy numeru PESEL i posiadanego adresu poczty elektronicznej - na zebraniu informacyjnym, indywidualnie, pocztą lub do skrzynki kontaktowej na drzwiach biura zarządu.
  Nowe deklaracje członkowskie zawierają już w/w rubryki do wypełnienia, natomiast danych tych brakuje we wcześniejszej dokumentacji. PESEL jest obecnie najistotniejszą informacją identyfikującą daną osobę.
  Prosimy potraktować powyższą sprawę priorytetowo.

 4. Podajemy do wiadomości zakres inwestycji wykonanych w 2012 r w ROD OTOWO:
  • DROGI : zakończono III i ostatni etap budowy dróg wewnętrznych;
   Wartość wykonanych prac w 2012r - 127 191,14 zł.
   Na prace te otrzymaliśmy dotację z Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu w wysokości 5 000 zł.
  • WODA : prace konserwatorskie powierzchni zewnętrznych zbiornika wieżowego wody pitnej i zbiorników filtracyjnych w stacji hydroforowej - łącznie 17 194 zł.
   Uzyskano dotację w wysokości 3 000 zł.

 

Zarząd składa wszystkim działkowcom i ich rodzinom serdeczne życzenia, zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.