22-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Zapytanie ofertowe

 

Poznań 27.07.2012Rodzinny Ogród Działkowy
„Otowo”


Zapytanie ofertowe

 

W związku z planowaną inwestycją ułożenia kostki brukowej typu behaton o gr. 8 cm na alejkach działkowych w ROD „Otowo”, prosimy o podanie wyceny położenia 1m2 kostki uwzględniając koszty materiałów, transportu i robocizny przyjmując następujący zakres prac :

  • korytowanie na gł. ok. 35 cm
  • nawiezienie i ubicie klińca lub gruzu ok. 20 cm
  • położenie betonu ok. 8cm
  • położenie kostki brukowej typu behaton gr. 8 cm
  • założenie płyt ograniczników gr. 6 cm na całej długości po obu stronach pozbruku
  • wywiezienie i rozplanowanie nadmiaru ziemi w odl. do 1 km


Do wykonania jest ok. 850m2 drogi o szerokości 3,6 m (plus szerokość ograniczników) z pięcioma muldami. Dodatkowo zakres prac może się powiększyć o położenie ok. 80 mb  rynienki ściekowej (do ustalenia przed podpisaniem umowy z Wykonawcą)

W związku z zamiarem szybkiej realizacji inwestycji (przełom sierpnia-września) prosimy o podanie kosztów wykonania 1 m2 pozbruku przyjmując powyższy zakres prac, oraz realny termin przystąpienia do wykonawstwa w terminie  do 3.08.2012 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Z up. Zarządu
Piotr Kubera

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.