18-02-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Zapytanie ofertowe

 

Poznań 27.07.2012Rodzinny Ogród Działkowy
„Otowo”


Zapytanie ofertowe

 

W związku z planowaną inwestycją ułożenia kostki brukowej typu behaton o gr. 8 cm na alejkach działkowych w ROD „Otowo”, prosimy o podanie wyceny położenia 1m2 kostki uwzględniając koszty materiałów, transportu i robocizny przyjmując następujący zakres prac :

  • korytowanie na gł. ok. 35 cm
  • nawiezienie i ubicie klińca lub gruzu ok. 20 cm
  • położenie betonu ok. 8cm
  • położenie kostki brukowej typu behaton gr. 8 cm
  • założenie płyt ograniczników gr. 6 cm na całej długości po obu stronach pozbruku
  • wywiezienie i rozplanowanie nadmiaru ziemi w odl. do 1 km


Do wykonania jest ok. 850m2 drogi o szerokości 3,6 m (plus szerokość ograniczników) z pięcioma muldami. Dodatkowo zakres prac może się powiększyć o położenie ok. 80 mb  rynienki ściekowej (do ustalenia przed podpisaniem umowy z Wykonawcą)

W związku z zamiarem szybkiej realizacji inwestycji (przełom sierpnia-września) prosimy o podanie kosztów wykonania 1 m2 pozbruku przyjmując powyższy zakres prac, oraz realny termin przystąpienia do wykonawstwa w terminie  do 3.08.2012 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Z up. Zarządu
Piotr Kubera

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.