18-02-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Inne sprawy działkowe

Działkowcy, którzy chcą bć w nowym sezonie rozliczani za zużycie wody według wskazań licznika muszą posiadać zaplombowany licznik nie starszy niż 5 lat.

  • Działkowcy, którzy chcą być w nowym sezonie rozliczani za zużycie wody według wskazań licznika muszą posiadać zaplombowany licznik nie starszy niż 5 lat.
  • Trwają prace przy wymianie złączy kablowych (skrzynek elektrycznych). Działkowcy, którzy stare skrzynki mają trwale złączone z ogrodzeniem, proszeni są o ich uwolnienie
  • Zarząd prosi o sprawdzenie stanu opłat za użytkowanie działki. Załączony wydruk pn. Bieżący stan zobowiązań działki określa w ostatniej kolumnie wysokość zaległości na 31.12.2017r. Za każdy dzień zwłoki pobierane są odsetki. Zaleganie w opłatach powyżej 6 miesięcy może być podstawą rozwiązania umowy dzierżawy działkowej.
  • Z dniem 01 kwietnia 2018r. zamknięte zostanie składowisko gałęzi. Sprawa eksploatacji składowiska gałęzi zostanie poddana dyskusji Walnego Zebrania.
  • Zarząd przypomina o obowiązku utrzymywania w czystości alejek na połowie ich szerokości gdy do nich przylegają działki po obu stronach lub na całej szerokości, gdy do nich przylegają działki z jednej strony. W okresie roztopów prosimy o ograniczenie przejazdów. Szczególnie osoby codziennie korzystające z przejazdów przez alejki proszone są o ich stabilizację przez wyrównanie powstałych kolein niezwłocznie jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne.
  • Wszystkich działkowców prosimy o aktualizację danych osobowych a w szczególności o podanie numeru telefonu do kontaktu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.