22-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Odczyt za wodę 2017

 

Zarząd ROD OTOWO uprzejmie informuje, że w okresie od 15.10.2017r. do 15.11.2017r. przystępujemy do odczytów wodomierzy za sezon 2017r.

 

W tym celu należy skontaktować się z gospodarzem ogrodu tel. 697191338 w celu umówienia terminu odczytu. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z gospodarzem można podać stan licznika wody na dwa sposoby:

 

  1. Zostawić w drzwiach biura w skrzynce na listy karteczkę z następującymi danymi: imię i nazwisko działkowca, numer działki, stan licznika wody, numer telefonu.
  2. Przesłać pocztą e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi jak w pkt 1


Czas podania stanu licznika wody do 15 listopada 2017r.

Działkowcy, którzy do 15 listopada nie podadzą stanu licznika wody zostaną obciążeni kwotą ryczałtu ustaloną przez Zarząd zgodnie z Zasadami korzystania z sieci wodociągowej w ROD
OTOWO – uchwała walnego zebrania z 2016r.

 

UWAGA !!!

W oficjalnym komunikacie podano błędny adres mailowy na który należy przesyłać stany liczników.  Poprawny adres mailowy to   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   - czyli bez polskich znaków.

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.