18-02-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Odczyt za wodę 2017

 

Zarząd ROD OTOWO uprzejmie informuje, że w okresie od 15.10.2017r. do 15.11.2017r. przystępujemy do odczytów wodomierzy za sezon 2017r.

 

W tym celu należy skontaktować się z gospodarzem ogrodu tel. 697191338 w celu umówienia terminu odczytu. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z gospodarzem można podać stan licznika wody na dwa sposoby:

 

  1. Zostawić w drzwiach biura w skrzynce na listy karteczkę z następującymi danymi: imię i nazwisko działkowca, numer działki, stan licznika wody, numer telefonu.
  2. Przesłać pocztą e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi jak w pkt 1


Czas podania stanu licznika wody do 15 listopada 2017r.

Działkowcy, którzy do 15 listopada nie podadzą stanu licznika wody zostaną obciążeni kwotą ryczałtu ustaloną przez Zarząd zgodnie z Zasadami korzystania z sieci wodociągowej w ROD
OTOWO – uchwała walnego zebrania z 2016r.

 

UWAGA !!!

W oficjalnym komunikacie podano błędny adres mailowy na który należy przesyłać stany liczników.  Poprawny adres mailowy to   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   - czyli bez polskich znaków.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.