22-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Rezygnacja członków Zarządu

W dniu 24.06.2017 Pani Mariola Kokocińska złożyła rezygnacje z funkcji Prezesa ROD "Otowo".  Nie przekazanie informacji dot. aktualnie prowadzonych spraw do dnia 04 lipca w którym odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu przez Panią Prezes spowodowało duże utrudnienia w ciągłości spraw. 

 

Aktualizacja [2017-10-02] 

Ze względów osobistych rezygnację złożył również Pan Adam Bukowski pełniący funkcję sekretarza. 

Powyższe informacje były kopiowane  z tablicy ogłoszeń i/lub z oficjalnej strony internetowej. Dostaliśmy od Pana Adama Bukowskiego prawdziwą treść rezygnacji którą załączamy poniżej:

 

W związku z tym że nie mogę dotrzymać obietnicy złożonej 24.04.2015 roku podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego oraz nieciekawej atmosfery panującej w obecnym zarządzie składam rezygnację z  funkcji Sekretarza oraz Członka Zarządu ROD Otowo.

 

 

Aktualny skład Zarządu na podstronie:

http://otowo.pl/rod-otowo/zarzad

 

Zarząd informuje, że w ciągu 3 miesięcy ma zamiar dokooptować do swego grona nowych członków. 

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.