22-04-2019

Panel Klienta

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Komunikaty ROD Otowo

Wodomierze legalizacja

 

W oparciu o „Zasady korzystania z sieci wodociągowej” każdy działkowiec pobierający wodę z ogrodowej sieci wodociągowej zobowiązany jest posiadać wodomierz z aktualną legalizacją i posiadający plombę ogrodową. W celu sprawdzenia stanu przyłączy zarząd powołał komisję wodociągową kontroli instalacji wodomierza, która w terminie od maja 2016 r. do końca września 2016 r. dokona przeglądu przyłączy.

Członkowie komisji upoważnieni są do uzgodnienia z działkowcami dogodnego terminu przeprowadzenia kontroli. Zgłoszenia przyjmowane będą e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 697-191-338 (Gospodarz).

Jest to nieoficjalna, prywatna strona działek Otowo.  Wszystkie umieszczone tutaj informacje są ogólnodostępne na tablicach ogłoszeń. Umieszczenie danych osobowych na stronie jest zgodne z art. 1 ust. 1 oraz art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej.  Serwis Otowo.pl  nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych komunikatów, informacji itp.